עמותה זו עמדה בתנאים לקבלת תו מידות לאפקטיביות
![](https://midot.org.il/wp-content/uploads/2022/11/clfb.png)
![](https://midot.org.il/wp-content/themes/relsites/images/asso_list/Group2135.png)
![](https://midot.org.il/wp-content/themes/relsites/images/asso_list/Group2357.png)
![](https://midot.org.il/wp-content/themes/relsites/images/asso_list/Group2353.png)
![](https://midot.org.il/wp-content/themes/relsites/images/asso_list/Group2354.png)
הספריה מרכזית לעיוורים ולבעלי לקויות קריאה (ע"ר)
להחזיק, לנהל לפתח ולהרחיב ספרייה (ספריות) פיזית וכן אתר אינטרנט של ספרים, כתבי עת וטקסטים נוספים בעברית ובשפות אחרות, כתובים בכתב ברייל ו/או מודפסים בכתב מוגדל ו/או מוקלטים על תקליטורים ו/או כל מדיה דיגיטאלית אחרת ובכל צורה אחרת, הקיימת או שתהיה קיימת בעתיד, שתאפשר לעיוורים ולבעלי לקויות קריאה שימוש עצמאי. והכל כפי שאושר ביום 30.7.17.