עמותה זו עמדה בתנאים לקבלת תו מידות לאפקטיביות
![](https://midot.org.il/wp-content/uploads/2022/11/adi-negev.jpg)
![](https://midot.org.il/wp-content/themes/relsites/images/asso_list/Group2135.png)
![](https://midot.org.il/wp-content/themes/relsites/images/asso_list/Group2357.png)
![](https://midot.org.il/wp-content/themes/relsites/images/asso_list/Group2353.png)
![](https://midot.org.il/wp-content/themes/relsites/images/asso_list/Group2354.png)
![](https://midot.org.il/wp-content/themes/relsites/images/asso_list/Group2355.png)
![](https://midot.org.il/wp-content/themes/relsites/images/asso_list/Group2356.png)
עדי נגב- נחלת ערן (ע"ר)
הקמה וניהול של מוסד חינוכי ושיקומי לילדים, למתבגרים ולמבוגרים הסובלים מפיגור שכלי ו/או מוגבלויות אחרות, לרבות מקומות תעסוקה ומגורים לאוכלוסיה הנ"ל ושירותים נלווים נדרשים.
עדי נגב- נחלת ערן (ע"ר)
הקמה וניהול של מוסד חינוכי ושיקומי לילדים, למתבגרים ולמבוגרים הסובלים מפיגור שכלי ו/או מוגבלויות אחרות, לרבות מקומות תעסוקה ומגורים לאוכלוסיה הנ"ל ושירותים נלווים נדרשים.