עמותה זו עמדה בתנאים לקבלת תו מידות לאפקטיביות
![](https://midot.org.il/wp-content/uploads/2022/11/elhalev.png)
![](https://midot.org.il/wp-content/themes/relsites/images/asso_list/Group2135.png)
![](https://midot.org.il/wp-content/themes/relsites/images/asso_list/Group2357.png)
![](https://midot.org.il/wp-content/themes/relsites/images/asso_list/Group2353.png)
![](https://midot.org.il/wp-content/themes/relsites/images/asso_list/Group2354.png)
אל הלב (ע"ר)
הקניית מיומנויות בטיחות אישית והגנה עצמית מעצימה לילדות/ים, בני/ות נוער, צעירות/ים, נשים ומבוגרות/ים, קשישות/ים ואנשים בעלי צרכים מיוחדים, תוך שאיפה למניעת אלימות לסוגיה וצמצום השלכותיה, בקרב כל מגזרי החברה ובפריסה ארצית, לרבות הפריפריה החברתית-גיאוגרפית, כמובילת התנועה העולמית להגנה עצמית מעצימה בישראל. (ראו פירוט מטרות בפרוטוקול אסיפה כללית מיום 18.7.17)