עמותה זו עמדה בתנאים לקבלת תו מידות לאפקטיביות
![](https://midot.org.il/wp-content/uploads/2023/08/בית-מוריה.png)
![](https://midot.org.il/wp-content/themes/relsites/images/asso_list/Group2135.png)
![](https://midot.org.il/wp-content/themes/relsites/images/asso_list/Group2357.png)
![](https://midot.org.il/wp-content/themes/relsites/images/asso_list/Group2353.png)
![](https://midot.org.il/wp-content/themes/relsites/images/asso_list/Group2354.png)
![](https://midot.org.il/wp-content/themes/relsites/images/asso_list/Group2355.png)
![](https://midot.org.il/wp-content/themes/relsites/images/asso_list/Group2356.png)
קידום החינוך היהודי – ציוני. פעילות להעמקת ערכים ולחינוך יהודי לילדים ונוער. פעילות רווחה וחסד בקרב הקהילה. פעילות לקירוב לבבות ולחיזוק רוח העם. קידום ושיפור ההשגים של הילדים ואוכלוסיות תת – משיגות. פעילות בקרב העולים החדשים ללימוד ערכי היהדות והציונות. הקנית מושגים וערכים ביהדות בסיסית לילדים ובני נוער בגלאים 6-18 כחינוך העשרתי שלא במסגרת הלימודים הפורמליים.